Україна це

ВІЛЬНІ НЕСКОРЕНІ НЕБАЙДУЖІ

Потрібна ваша участь

Актуальний збір

Друзі, звертаємось до вас з проханням допомогти у виготовленні макетів протипіхотних мін для тренувальних цілей, які відіграють критичну роль у підготовці наших захисників. Вони дозволяють відпрацювати тактику, техніку та процедури, знижуючи ризики під час справжніх бойових дій і рятуючи життя.

Наша ініціатива передбачає створення безпечних тренувальних інструментів, які допоможуть нашим захисникам ефективніше засвоювати необхідні навички. Ми розпочали цю важливу роботу, але нам потрібна ваша підтримка для завершення проекту. Будь-який внесок є важливим і допоможе нам зберегти безліч життів. Заради перемоги і миру на нашій святій землі! Слава Україні!

Отримувач:
БФ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „ВІЛЬНІ. НЕСКОРЕНІ. НЕБАЙДУЖІ“»

Номер картки:
4246001030383222
Рахунок:
UA313052990000026000040810747
Призначення:
На пластик для ЗСУ
Монобанка:
https://send.monobank.ua/jar/3XupRCNT7C

Зв'язатися Зв'язатися Статут та інші документи Статут та інші документи

ДрукАрмія — надрукуй перемогу!

Почати друкувати

Наш вклад

Навіщо це все?

2014 рік - бронижилети та амуніція, ліки та засоби. 2022 - потрібно все. Так колись починав я. Хто я - звичайна людина в найкращому місті України. Чим керуються люди та певно все таки серцем та волелюбністю. За спиною - дім та родина, навколо- друзі, попереду світле майбутнє, якого заслуговує Українська Нація. Колись запитали в мене чи надовго тебе вистачить. Надовго не переймайтесь. Ми не за гроші . Ми за Свободу. Я не хочу щоб мої діти воювали. Я хочу, що б на карті світу не було людожерів та кацапів. Слава Україні.!!!!

Зв'язатися
Медицина
Амуніція та зв'язок
Автомобілі
3D-друк
0
Авто
0
РЕБ
0
Тон продуктів
0
Тон медицини